Jak potrzebna jest organizacja przerw kawowych? Pomyślmy razem. Załóżmy, że organizujesz wydarzenie dla 20 gości lub globalne forum dla 500 osób. W takim przypadku nie możesz udzielać ludziom informacji przez cały dzień, ponieważ każdy potrzebuje przerwy.

W takich imprezach bardzo ważne są przerwy kawowe. Pozwalają na doładowanie się przy filiżance kawy, rozmowę z innymi uczestnikami i wymianę informacji. Niektóre przerwy na kawę pozwalają w nieformalnej atmosferze uzyskać informację zwrotną na temat Twojego wystąpienia, ktoś dodaje odwagi, by zadać interesujące Cię pytanie, a nawet znajduje potencjalnych partnerów lub klientów.

Proces organizacji przerw kawowych

Jak możesz sobie wyobrazić, przerwy kawowe pozwalają ludziom doskonalić umiejętności komunikacyjne. Ale to nie wszystko. Innymi słowy, przerwa na kawę to przerwa od 20 do 40 minut. Zasadniczo wiąże się to z obecnością kawy, herbaty i różnych słodyczy, a także kanapek.

Ale to tylko słowami, wszystko jest proste, w rzeczywistości, aby zorganizować przerwy kawowe Warszawa, należy wziąć pod uwagę nie tylko menu, ale także projekt. Naczynia, serwetki, porcje do uzgodnienia z wyprzedzeniem. Często przerwy kawowe podaje kelner.

Jeśli impreza jest przeznaczona dla dużej liczby osób, lepiej mieć kilku kelnerów. Aby uniknąć kolejek do ekspresu do kawy lub potu termicznego, obsługa może przyspieszyć proces parzenia kawy i herbaty. Nawiasem mówiąc, może to również chronić gości przed rozlaniem gorącej wody. Podczas przygotowywania drinków uczestnicy mogą rozmawiać lub jeść.

Jeśli uczestnicy siedzą stojąc przy niewielkich stolikach, kelnerzy usuwają puste talerze i kubki, dzięki czemu jest wystarczająco dużo wolnego miejsca dla wszystkich, a Ty możesz zabrać coś innego dla siebie.

Tym, którzy decydują się na przerwę kawową, radzimy przed wizytą w firmie cateringowej zdecydować, jakie menu wybrać. Może masz wydarzenie, na którym będą obecni wegetarianie. Lub są uczestnicy, którzy są uczuleni na określony produkt. To jest ważne.

W firmie „Gastro Crew” uważnie słuchamy klientów. Przeprowadzając przerwy kawowe w Warszawie, nasi pracownicy mają już wystarczające doświadczenie, dzięki czemu mogą doradzić klientom, jak lepiej wszystko zorganizować. Aby jednak zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie, trzeba mieć szczegółowe informacje. Pod uwagę brany jest kierunek działalności firmy lub tematyka wydarzenia, czas, miejsce i format.

Tworząc menu staramy się zaskoczyć naszych klientów. Wszystkie nasze dania są pięknie podane, smaczne i zdrowe. Do ich przygotowania wykorzystywane są najświeższe produkty, które nie są przechowywane przez długi czas, ale są zamawiane bezpośrednio przed imprezą u zaufanych dostawców.

Nasi kucharze przygotowują desery – prawdziwe arcydzieła cukiernicze. Podają również kanapki z dowolnym nadzieniem, ciasta, robią oryginalne kawałki owoców i serów. Do przyrządzania gorących napojów używamy wyłącznie wysokiej jakości kawy i herbaty. Herbaty mogą być różnego rodzaju, więc goście wybierają ten, który odpowiada ich gustom.

kawa
Przerwa kawowa to doskonały czas na spokojną rozmowę.

Dlaczego warto zamówić przerwę kawową?

Po pierwsze, Twoi goście będą cieszyć się dobrze zorganizowaną przerwą. Po drugie, zorganizowanie przerwy kawowej przez profesjonalistów pozwala zaoszczędzić czas, nerwy i poprawić wizerunek.

Zamawiając catering na organizację przerw kawowych otrzymujesz: niezwykle wysoki poziom obsługi, indywidualne planowanie, urozmaicone i kreatywne menu z przystawkami i deserami, dobrze dobrany wystrój, doskonałą i komfortową atmosferę dla każdego, dobre ceny, biorąc pod uwagę wszystkie twoje życzenia.

Obsługa, personel i polityka cenowa

Organizując przerwę kawową bierzemy również pod uwagę nakrycie stołu. Goście imprezy powinni być oczarowani wychodząc z sali i czując w powietrzu przyjemny aromat dobrej kawy. Do serwowania używamy świeżych kwiatów, serwetek o różnych kształtach i odcieniach, sztućców wpisujących się w ogólną koncepcję projektową. Aby Twoi goście czuli się wspaniale, zwracamy szczególną uwagę na serwowanie.

Jeśli mówimy o rekrutacji personelu do serwowania przerwy kawowej: rekrutujemy tylko osoby doświadczone z pełnym zakresem umiejętności. Nasza firma nieustannie stara się uczyć czegoś nowego, rozwijać, prowadzić szkolenia dla swoich pracowników. Nasi specjaliści znają wszystkie ważne niuanse związane z organizacją różnych wydarzeń, biorąc pod uwagę zachowanie, przemówienie i wygląd pracowników. Wszyscy organizatorzy imprezy pracują wyłącznie w dobrym humorze!

Jeśli chodzi o politykę cenową, mamy ją czysto indywidualną. Jak wiecie, w takich rzeczach nie ma uniwersalności. Kiedy pracownicy „Catering Gastro Crew” omówili już z klientem menu, wyliczyli ilość potrzebnego jedzenia i napojów, można dokonać wyceny. Dobrze zaplanowana przerwa na kawę może pomóc zaoszczędzić pieniądze, a nie tylko uwzględnić wszystkie nadchodzące niuanse. Dodatkowe wydatki są możliwe tylko w przypadku dodatkowych zamówień jedzenia lub napojów.

Plusy przerwy kawowej

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych niuansów, warto wiedzieć, że płacąc za przerwę kawową w naszej firmie, płacisz nie tylko za jedzenie. Koszt usługi obejmuje również wynagrodzenie za pracę obsługi, wynajem naczyń i tekstyliów, sprzątanie po imprezie. Tak, nie tylko organizujemy przygotowanie do cateringu wyjazdowego, ale także zapewniamy mu lepszą jakość niż konkurencja.

Zaleca się kontakt z „Gastro Crew” z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Rozumiemy, że sytuacje są różne i czasami trzeba zorganizować wydarzenie na jutro. Aby jednak klienci i ich goście byli w 100% usatysfakcjonowani, warto jak najwcześniej zamówić przerwę kawową.

Jeśli chcesz zobaczyć swoje ulubione danie na stołach, możemy nie tylko uosabiać Twoje życzenia, ale także eksperymentować na temat różnych projektów i podawania odmian tego samego jedzenia.

Nasi klienci mogą liczyć się z tym, że mogą wypożyczyć u nas dekoracje, tekstylia, naczynia, sprzęt, a także zamówić bufety, bankiety i wiele innych. Możesz zapoznać się z zawiłościami innych usług świadczonych w naszym serwisie. Aby szybko złożyć zamówienie, zostaw zapytanie na stronie lub zadzwoń do naszego managera: zawsze jesteśmy gotowi do pomocy! „Gastro Crew” to wysoka jakość, szybkość i kreatywność!